Mp3: 168/200

Woro&Król feat. Kieru – Bohater (prod. Lazy Rida Beats)


Pobierz Woro&Król feat. Kieru – Bohater (prod. Lazy Rida Beats) w jakości 320 kbps !!! - bez logowania - za darmo

Woro&Król feat. Kieru – Bohater (prod. Lazy Rida Beats)
Pobierz / Przesłuchaj: http://hyperurl.co/WoroKrolBohater
Sprawdź w polskich serwisach: http://soundline.biz/WoroKrolKieruBohater
Woro&Król prezentują kolejny singiel „Bohater”. Utwór został nagrany wspólnie z Kieru, znanym m.in. ze współpracy z wieloma raperami w Polsce.

Najnowszy singiel grupy Woro&Król „Bohater” mówi o tym, że tylko ciężka praca, trening oraz wyrzeczenia prowadzą na szczyt i pozwalają stać się bohaterem – bohaterem dla bliskich osób, bohaterem we własnym życiu. Należy tylko przełamywać coraz to większe bariery i stawiać sobie coraz to śmielsze cele. Jak sami podkreślają ich nowy projekt to właśnie kolejny cel, do którego zmierzają.

Gościnnie, jako wokalista, w nowym utworze pojawił się Kieru, który nagrywał m.in. z: Sobota, Tede, Wini, VNM, Matheo, Borixon, Hemp Gru , Popek. Za produkcję „Bohatera” odpowiedzialny jest producent współpracujący z gwiazdami sceny hip hopowej w Stanach Zjednoczonych jak i w Polsce Lazy Rida Beats.

Woro&Król – grupa muzyczna grająca alternatywny rap. Po długiej przygodzie z zespołem NPWM (Najlepszy Przekaz W Mieście) postanowili zrobić coś nowego oraz świeżego na polskiej scenie muzycznej. Woro&Król pracują nad nowym albumem, który promują single: „Wznoszę toast”, „Jestem tu” oraz najnowszy utwór „Bohater”.

Produkcja: Marathon/Grupa ZPR Media

FB: http://www.facebook.com/WoroKrol/
Instagram : http://www.instagram.com/woro_krol/
FB: http://www.facebook.com/Gram-Records-1000903173362439/

Facebook